Nezaradené

Deň detí s USS Košice

Deň detí s USS Košice

“Úsmev nie je žiadna šifra,” spieva sa v jednej zo slovenských hitoviek, ktorú pozná určite každý. Vďaka USS Košice sa deti z nášho detského domova smiali od ucha k uchu.

prezentačný

Dňa 29. 05. 2011 bol pre deti pripravený bohatý program, či už hudobného, kultúrneho alebo zábavného programu. Na akcii vystúpili Free Voices, Vanesska Sarköziová, Stereo, Dorotka Tóthová,TK Grimmy a Divadlo v kufri. Deti sa zúčastnili aj autogramiády tímu HC Košice, zasúťažili si v rôznych zábavných súťažiach, za ktoré dostavali žetóny a za tie si neskôr mohli nakúpiť rôzne predmety, sladkosti. K dispozícii mali aj celý areál zoologickej záhrady.

Program bol však taký bohatý, že si naše deti nestihli prezrieť celú zoologickú záhradu. Tie nemuseli byť vôbec sklamané, keďže si pre nich USS pripravilo malé prekvapene – dodatočne ich pozval 09. 06. 2011 do zoologickej záhrady a neskôr na exhibičný zápas Dominika Hrbatého a Miloša Mečíra, ktorý sa však kvôli prietrži mračien nemohol uskutočniť. Deti si však mali možnosť zahrať si proti nim stolný tenis a neskôr od nich dostali aj autogramy.

Share this post