Nezaradené

Medzilaborce – regionálne športové hry

Medzilaborce – regionálne športové hry

To, že naše deti podávajú veľmi dobré športové výkony dokazuje aj fakt, že spomedzi šestnástich detských domov sa naše deti umiestnili na peknom druhom mieste. Hlavné boli však osobné výkony, ktoré boli tiež veľmi potešujúce.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dňa 16. apríla 2011 sa v Medzilaborciach konali Regionálne športové hry detí z detských domovov Prešovského a Košického kraja, ktoré navštívilo 16 detských domov. V Medzilaborciach bolo už od začiatku vidno, že výkony budú vyrovnané a prvé tri miesta si rozdelia domovy len s malými náskokmi pred ostatnými.

V stolnom tenise však bolo jednoznačne jasné, kto bude diktovať tempo hry – bol to náš detský domov. Športovci z nášho stolno-tenisového tímu sa preukázali dominantnou hrou, agresívnym štýlom a nepochybili ani v podaniach, ale ani výkony ostatných športovcov však neboli na zahodenie:

Dvojhra chlapcov v stolnom tenise – 1.miesto: Stanislav Gábor
Dvojhra chlapcov v stolnom tenise – 2.miesto: Ľubomír Rác
Dvojhra dievčat v stolnom tenise – 1.miesto: Norika Pompová
Dvojhra dievčat v stolnom tenise – 2.miesto: Jarmila Popiková
Štvorhra chlapcov v stolnom tenise – 1.miesto: Stanislav Gábor, Ľubomír Rác

Štvorhra dievčat v stolnom tenise – 1.miesto: Norika Pompová, Jarmila Popiková
Vrh guľou (4kg) – 1.miesto: Ľubomír Rác
Skok do výšky (dievčatá) – 1.miesto: Dagmara Gáborová
Skok do diaľky (dievčatá) – 3.miesto: Jarmila Popiková

Ľubo Rác, Stano Gábor, Nora Pompová a Jarmila Popiková nesklamali ani na Celoslovenských športových hrách 4. júna v Dobšinej a budú reprezentovať Slovensko v septembri. Miestom konania Medzinárodných športových hier bude Miškolc v Maďarsku, Veríme, že naši športovci nesklamú a ako po iné roky donesú zlato.

 

Share this post