Nezaradené

Zúčastnili sme sa medzinárodného maratónu mieru

Zúčastnili sme sa medzinárodného maratónu mieru

Medzinárodný maratón mieru tak, ako aj po minulé roky zorganizovala organizácia U.S. Steel. Športovci z nášho detského domova sa nenechali presviedčať a zavítali v metropole východu – v Košiciach.

Deti z nášho detského domova sa zúčastnili Minimaratónu, kde všetci museli odbehnúť 4,2 km v uliciach mesta Košice. V 16. ročníku organizátori hlásia vysoký nárast účastníkov. Minimaratón sa tak stáva neodmysliteľnou súčasťou Medzinárodného maratónu mieru. Na 4,2 kilometrovú trať sa všetci zúčastnení od rodín, cez deti až po detské domovy zúčastňujú s úsmevom na ich tvári a radosťou v očiach.

prezentačný

Organizátori dúfajú, že tí, ktorí sa zúčastňujú len tohto Minimaratónu sa neskôr ukážu aj na štarte náročnejších disciplín MMM. Minimaratón sa odštartoval v nedeľu 2. októbra 2011 o 9.00 hodine. Behu sa zúčastnilo viac ako 2000 ľudí, kde malú časť tvorili aj deti z nášho detského domova.

Našu výpravu pod vedením Eduarda Ferencka a Slavomíra Kozuba tvorili: Rác Ľubomír, Bilý Adam, Gábor Stanislav, Ďuraško Martin, Pompa Lukáš, Horváth Miroslav, Gábor Dušan, Gábor Patrik, Gábor Kristián, Andrássy Pavol, Mišalko Dominik, Bilý peter, Mišalko Dalibor, Propper Marián a Vyrostek Pavol.

Share this post