Nezaradené

Darčeky pre deti od USS

Darčeky pre deti od USS

To, že USS mysli na naše deti nie len počas roka, ale aj v čase Vianoc, preukázala ich návšteva už 18. októbra, kedy deťom priniesli ich vysnívané knihy. Tie až z ďalekých Košíc doniesli Mary Rintoulová, Beáta Pitoráková, Slávka Jacková, Susan Coynová, Sandy Napollová i Brandy Foulkrodová. Väčšina deti si priala knihy zo sveta kulturistiky, hokeja, futbalu, ale nechýbali ani encyklopédie, či dokonca kuchárske knihy. Najväčším prekvapením toho dňa však neboli knihy, bolo to vystúpenie Lukáša Adamca (absolútny víťaz druhej série Česko-Slovenskej Superstar). Deti sa za všetky tieto knihy odvďačili nacvičeným programom.prezenčný

Aby toho nebolo málo, na záver Mary Rintoulová pozvala naše deti do Steel arény na hokejový zápas s manažérmi firmy. Po odohratí tohto exhibičného zápasu dostali ponuku pozrieť si zápas košických oceliarov proti Skalici. Veľkorysosť USS nemala konca kraja, deťom rozdali kartičky, na ktoré si mohli napísať svoje vianočné priania.

 

Share this post