Nezaradené

Stromček prianí

Stromček prianí

Dňa 9. decembra v našom detskom domove vyčarili ľudia z USS úsmev na tvári nie jednému dieťaťu. V Košiciach chodil Ježiško predčasne, zmýlil si adresu a darčeky dopravil na nesprávne miesto – do USS. Manažéri sa rozhodli túto chybu napraviť a darčeky dopravili na správne miesto – Detský domov sv. Klementa Hofbauera.

prezentačný

Po príhovore zástupkyne detského domova Daniely Štefkovej a príhovore riaditeľa Štefana Straku štyridsaťšesť obyvateľov nášho domova upreli zraky na Mary Rintoulovú, Janicu Tablerovú, Beátu Pitorákovú, Slávku Jackovú, Sandy Napoliovú, Brandy Foulkrodovú, riaditeľa Vonkajších vzťahov USSK Jána Baču a čakali na moment, keď budú môcť svoje darčeky vziať do ich rúk.

Všetky deti si pod stromčekom našli to, o čo žiadali – deti neskrývali radosť z darčekov, ktoré dostali. MP3 prehrávače, kozmetika, športové potreby – to boli veci, ktoré sa pod stromčekom objavovali najčastejšie, no nechýbali tam ani skateboard, topánky. Okrem týchto rôznych hmotných darčekov, dostali aj pozvanie na benefičný koncert s názvom Stromček prianí.

Okrem toho, že deti mali možnosť na živo vidieť vystúpenia Zuzany a Kataríny Winklerových, sólistky opery Štátneho divadla v Košiciach Michaely Váradyovej, lyrické dueto Dagmar Mišíkovej a Lukáša Behana, pesničky Lukáša Adamca, Zuzany Smatanovej i Ivana Táslera z IMT Smile, dostal náš detský domov šek v hodnote 9-tisíc eur. Tieto peniaze využijeme na nákup športových potrieb pre deti a obnovu nábytku a časť peňazí použijeme i na nákup osobného auta, ktoré nutne potrebujeme.

Share this post