Nezaradené

Letné prázdniny

Letné prázdniny

Horúce letné dni, slnečné počasie, práca na záhrade, brigády… Aj takto vyzeralo leto niektorých z nás. A nie len vás, ale aj našich detí…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 Často pri prechádzaní mestom, počujem deti, ako sa bavia o nude a o tom, čo budú robiť. Naše deti toto slovo bohužiaľ poznajú tiež, no v ich rozhovoroch sa objavuje minimálne. Dôkazom toho boli aj tieto plne využité letné prázdniny, počas ktorých naše deti mali možnosť zapojiť sa do rôznych aktivít.

 Tí najmenší sa naháňali po ihrisku v areáli budovy, vypĺňali svoj voľný čas rôznymi aktivitami, ako boli napríklad aj vystúpenia, ktoré neskôr predvádzali v skupinách. Keďže práca šľachtí človeka, naši chlapci pod vedením p. riaditeľa Ing. Štefana Straku pracovali na našej chatke, kde si popri práci urobili tzv. “marikle” a spoločne ich skonzumovali.

Share this post