Nezaradené

Návšteva zoologickej záhrady

Návšteva zoologickej záhrady

Jedno z najkrajších miest na Slovensku – Košice je známe aj zoologickou záhradou, ktorú naše deti navštívili.

prezentačný

Na mesiac jún sa naše deti ohromne tešili, skúste hádať prečo?  14. júna ich totižto čakala návšteva Botanickej záhrady. Hneď po vstupe do obrovskej záhrady bolo vidno tie rozžiarené oči plné radosti z niečoho, čo nikdy pred tým nemali možnosť vidieť. V areáli záhrady sa mohli pokochať výstavou s názvom “Rozprávkový svet”, na ktorej okrem iného konečne našli svojich rozprávkových hrdinov ako škriatkov, víly ale aj vodníkov.

Po tejto prehliadke nás čakal obed, po ktorom sme sa pobrali do tenisového centra s názvom “Anička”, kde sme sa stretli s Milošom Mečířom ale aj Dominikom Hrbatým. Deti si dokonca mali možnosť zahrať tenis proti týmto dvom slovenským tenistom, bohužiaľ im to nedovoľovalo počasie a tak sa pobrali do areálu, kde ich namiesto veľkého kurtu čakali stolno-tenisové stoly.

 

Share this post