Nezaradené

Splnený hokejový sen

Splnený hokejový sen

Deti z Detského domova v Podolínci už po štvrtý krát vo svojej histórii mali možnosť zahrať si hokej na profesionálnej úrovni. Ich súpermi boli aj tento krát manažéri firmy USS Košice, ktorí celú akciu zorganizovali a zabezpečili.

Obrázok1

Každú zimu deti v rámci voľno časových aktivít hrávajú rekreačne amatérsky hokej na vlastnom prírodnom ľadovom ihrisku, ktoré si samé pripravia. Preto ich ponuka od USS Košice na vzájomný priateľský zápas v košickej Steel Aréne veľmi potešila. Vďaka českej firme VHV Opus, ktorá sponzorský deťom darovala hokejovú výstroj pre celé družstvo sa mohli stať rovnocennými súpermi košických oceliarov, nad ktorými napokon aj zvíťazili 8 : 7.

Hrať na skutočnom ihrisku, kde hrávajú profesionáli, či stretnúť sa s hokejovými hviezdami, ktoré doteraz mali deti možnosť vzhliadnuť len v televízií je určite snom každého dieťaťa, ktoré sa športu venuje. A práve takýto krásny, hokejový sen sa splnil aj deťom z detského domova a to prostredníctvom ľudí s veľkým srdcom a charitatívnym cítením.

Share this post